सहिद सम्झना दाहाल स्मृति दिवसको अवसरमा सम्मान तथा रचना वाचन कार्यक्रमPublished Date:2020-03-05

Views: 2479

हाम्रो सिन्धुली, २२ फागुन सहिद सम्झना स्मृति दिवसको अवसरमा बिहिबार सम्मान तथा रचना वाचनको कार्यक्रम गरिएको छ । जनसेवा पुस्तकालय सिन्धुलि, सप्तरङ्गि साहित्य समाज, वाग्मती प्रदेश शाखा र सम्झना स्मृति प्रतिष्ठान सिन्धुलिको संयुक्त आयोजनामा कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो ।
जनसेवा पुस्तकालय सिन्धुलीका अध्यक्ष शेषराज दाहालको अध्यक्षता तथा पुर्ब कृषि मन्त्रि माननिय साँसद हरिबोल गजुरेलको प्रमुख अतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा प्रदेस साँसदहरु राजन दाहाल,प्रदिप कटुवाल र बिनोद खड्का यस्तै प्रमुख जिल्ला अधिकारी जनार्दन गौतम लगायत सिन्धुलीका साहित्यकारहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।
कार्यक्रममा सिन्धुलिका पुर्व प्रमुख जिल्ला अधिकारी जितेन्द्र भण्डारी र सञ्जय दाहाललाई सम्मान गरिएको छ । जनसेवा पुस्तकालयको विकास, निरन्तरता, स्थायित्वका लागि विभिन्न समयमा र्पुयाएको योगदानको कदर गरि उहाँहरुलाई सम्मान गरिएकोे सप्तरङ्गि साहित्य समाज वाग्मती प्रदेश शाखाका उपाध्यक्ष शारदा प्रसाद पहाडीले जानकारी दिनुभयो ।
कार्यक्रममा २३ जना स्रष्टा र कलाघर सिन्धुलीका ४ जना कलाकार लाई सम्मान गरिएको उपाध्यक्ष पहाडिले जानकारी दिनुभयो । श्रष्ठाहरुले राम्रा पक्षहरुलाइृ पनि उत्थान गर्नुपर्ने पुर्ब कृषि मन्त्रि गजुरेलले प्रतिक्रिया ब्यक्त गर्नुभएको थियो । साथै उहाँलेसहिद सम्झना दाहालाई सहिद घोषणा गर्नका लागि सम्पुर्ण साँसदहरुलाई अनुरोध गर्नुभएको थियो ।

Share on Google+

Related Posts


  • सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक भएको छ । सोमबार उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुलीले पत्रकार सम्मेलन गरेको उक्त महोत्सवको आय व्यय जानकारी गराएको हो । उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुली र कमलामाई नगरपालिकाको कार्यलय सिन्धुलीको आयोजनामा २०७५ पौष १३ गते देखि २२ गते सम्म सिन्धुलीमाढी प्रादेशिक महोत्सव संचालन भएको […]


  • प्रा.वि. ओख्रेनीका शिक्षक मृत अवस्थामा फेला

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\ फिक्कल गाउँपालिका ३ नयाँपानी भिर स्थित न्युरेखोला चनौटेमा बेतिनीका ४७ वर्षीय टंक नाथ पहाडी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गत चैत २८ गते पहाडी चनौटेमा कांग्रेसको पालिका स्तरिय अगुवाई भेला कार्यक्रमको लागी घरबाट हिडेका थिए । कार्यक्रममा हिडेका पहाडी घर नफर्कि पछि आफन्तले खोजी गर्दा आज न्युरेखोला चनौटे सडकबाट दुई […]


  • रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीद्धारा विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण

    हाम्रो सिन्धुली, २७ चैत\रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ४ मा रहेको श्री कालिका प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको हो । विद्यायलका १९ जना विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरिएको छ । रोट्रिक क्लब अप काठमाडौको आर्थिक सहयोगमा रोट्याक क्लबअप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई पोसाक वितरण गरेको हो […]