नेपाल तामाङ बिद्यार्थि घेदुङ सिन्धुली बहुमुखि क्याम्पस इकाई कमिटीको अध्यक्षमा पुजा थिङPublished Date:2020-03-07

Views: 2422

नेपाल तामाङ बिद्यार्थि घेदुङ सिन्धुली बहुमुखि क्याम्पस इकाई कमिटीको अध्यक्षमा पुजा थिङ सर्बसम्मत चयन हुनुभएको छ । आज भएको नेपाल तामाङ बिद्यार्थि घेदुङ सिन्धुली बहुमुखि क्याम्पस स्तरिय दोस्रो अधिबेसबाट अध्यक्षमा थिङ सहित ९ जनाको कार्यसमिती पुर्नगठन गरिएको हो । जस अन्र्तगत उपाध्यक्षमा आशिष तमाङ,सचिबमा बिक्रम थिङ,सहसचिबमा मुना लामा यस्तै कोषध्यक्षमा सुजिता तामाङ, सदस्यहरु ज्ञानराज मोक्तान,शुशिला लामा,निसा योनजन र मन्जु मोक्तान चयन हुनुभएको छ । नेपाल तामाङ बिद्यार्थि घेदुङ जिल्ला कार्य समिती सिन्धुलीका सचिब दिलु गोले को अध्यक्षतामा तथा नेपाल तामाङ बिद्यार्थि घेदुङका केन्द्रिय सदस्य सम्झना ब्लोन तामाङको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको अधिबेसनमा सिन्धुली बहुमुखि क्याम्पसका सहायक क्याम्पस प्रमुख भानुभक्त गुरुङ, नेपाल तामाङ बिद्यार्थि बागमति प्रदेसका अध्यक्ष अजय दोङ तामाङ,नेबि संघ सिन्धुली बहुमुखि क्याम्पसका प्रतिनिधि गोपाल पहाडि लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा बोल्नुहूदै नबनिर्बाचित नेपाल तामाङ बिद्यार्थि घेदुङ सिन्धुली बहुमुखि क्याम्पस इकाई कमिटीका अध्यक्ष पुजा थिङले पहिले आफु परिबर्तन भएर आफनो कमिटि अगााडि बढाउने प्रतिबद्धता जाहेर गर्नुभएको छ । साथै उहाँले तामाङ बिद्यार्थि सधैँ पछि पर्नुको कारण पनि पहिचान गरेर समाभान गर्न प्रयास गर्न बताउनु भएको छ । यस्तै कार्यक्रममा बोल्नुहँदै आजका प्रमुख अतिथि तथा तामाङ बिद्यार्थि घेदुङका केन्द्रिय सदस्य सम्झना ब्लोनले किताबि ज्ञानले मात्रै मानिसको सर्बार्गिण बिकास नहुने बताउनु भएको छ । त्यसैले उहाँले बिद्यार्थिले आफ्नो ब्यक्तीत्व बिकासका लागि अन्य बिषयमा पनि अध्ययन गर्नु आबश्यक रहेको बताउनु भएको छ ।

Share on Google+

Related Posts


  • सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक भएको छ । सोमबार उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुलीले पत्रकार सम्मेलन गरेको उक्त महोत्सवको आय व्यय जानकारी गराएको हो । उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुली र कमलामाई नगरपालिकाको कार्यलय सिन्धुलीको आयोजनामा २०७५ पौष १३ गते देखि २२ गते सम्म सिन्धुलीमाढी प्रादेशिक महोत्सव संचालन भएको […]


  • प्रा.वि. ओख्रेनीका शिक्षक मृत अवस्थामा फेला

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\ फिक्कल गाउँपालिका ३ नयाँपानी भिर स्थित न्युरेखोला चनौटेमा बेतिनीका ४७ वर्षीय टंक नाथ पहाडी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गत चैत २८ गते पहाडी चनौटेमा कांग्रेसको पालिका स्तरिय अगुवाई भेला कार्यक्रमको लागी घरबाट हिडेका थिए । कार्यक्रममा हिडेका पहाडी घर नफर्कि पछि आफन्तले खोजी गर्दा आज न्युरेखोला चनौटे सडकबाट दुई […]


  • रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीद्धारा विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण

    हाम्रो सिन्धुली, २७ चैत\रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ४ मा रहेको श्री कालिका प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको हो । विद्यायलका १९ जना विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरिएको छ । रोट्रिक क्लब अप काठमाडौको आर्थिक सहयोगमा रोट्याक क्लबअप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई पोसाक वितरण गरेको हो […]