सिन्धुलीमा प्रहरीको सक्रियतामा लागुऔषध नियन्त्रण तथा समुदायमा कोरोनाभाइरस विरुद्ध बृहत् सचेतनाPublished Date:2020-03-11

Views: 2098

फागुन २८
हाम्रो सिन्धुली-सिन्धुलीमा नेपाल प्रहरीको वागमती प्रदेश प्रहरी कार्यालयको सक्रियतामा लागुऔषध नियन्त्रण तथा समुदायमा कोरोना भाइरस विरुद्ध बृहत् सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको छ ।

चीनमा महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका कारण बिश्व समुदायमा स्वास्थ्य क्षेत्रमा आपतकालीन घोषणा भइसकेको अवस्थामा बागमती प्रदेश प्रहरी कार्यलय को समन्वय, जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुली आयोजनामा यहाँ लागुऔषध नियन्त्रण तथा समुदायमा कारोना भाइरस विरुद्ध बृहत् सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको सिन्धुली प्रहरी प्रमुख रन्जु सिग्देल सिंहले जानकारी दिईन् ।जिल्ला सदरमुकाम कमलामाई नगरपालिकाको वडा नम्बर ६ मा आयोजित सचेतना कार्यक्रममा डेढ सय बढी स्थानिय तथा विद्यार्थीहरु लाभान्वित भएका थिए । सामुदायिक प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्र्तर्गत वागमती प्रदेश भरिका विभिन्न जिल्लाका नागरीकलाई यसप्रति सचेत बनाउन सचेतना कार्यक्रमको आयोजना गरेको वागमती प्रदेश प्रहरी कार्यालयका निमित्त प्रदेश प्रहरी प्रमुख एसएसपी किशोरकुमार दाहालले जानकारी दिए ।

कोरोना विरुद्ध सबै सचेत बनौँ र यसको नियन्त्रणका लागि सबैको सहयोगको अपेक्षा गर्दै वागमती प्रदेशलाई यसको प्रकोप आउन भन्दा पहिला नै जेगाउन र जिल्ला जिल्लामा सचेतना फैलाउन अभियान नै चलाएका हौँ’, निमिक्त प्रमुख एसएसपी दाहालले भने ।
कार्यक्रममा बोल्दै सिन्धुलीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी जनार्दन गौतमले समुदायलाई प्रहरी साथी हो भन्ने भाव जगाउन यस्ता कार्यक्रम जिवनउपयोगी हुने बताए । सो अवसरमा बोल्दै सिन्धुली प्रहरी प्रमुख सिंहले जिल्लालाई पूर्ण रुपमा शान्तिसुरक्षा कायम गर्न जनतालाई विपद्का समयमा जागरुप गराउने अभियान जारी नै रहेको बताईन् ।
कार्यक्रममा सिन्धुली अस्पतालका प्रमुख डा.रविन गोसाई र वागमती प्रदेशका निमित्त प्रमुख दाहालले सचेतना प्रस्तुती दिएका थिए ।

Share on Google+

Related Posts


  • सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक भएको छ । सोमबार उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुलीले पत्रकार सम्मेलन गरेको उक्त महोत्सवको आय व्यय जानकारी गराएको हो । उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुली र कमलामाई नगरपालिकाको कार्यलय सिन्धुलीको आयोजनामा २०७५ पौष १३ गते देखि २२ गते सम्म सिन्धुलीमाढी प्रादेशिक महोत्सव संचालन भएको […]


  • प्रा.वि. ओख्रेनीका शिक्षक मृत अवस्थामा फेला

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\ फिक्कल गाउँपालिका ३ नयाँपानी भिर स्थित न्युरेखोला चनौटेमा बेतिनीका ४७ वर्षीय टंक नाथ पहाडी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गत चैत २८ गते पहाडी चनौटेमा कांग्रेसको पालिका स्तरिय अगुवाई भेला कार्यक्रमको लागी घरबाट हिडेका थिए । कार्यक्रममा हिडेका पहाडी घर नफर्कि पछि आफन्तले खोजी गर्दा आज न्युरेखोला चनौटे सडकबाट दुई […]


  • रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीद्धारा विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण

    हाम्रो सिन्धुली, २७ चैत\रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ४ मा रहेको श्री कालिका प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको हो । विद्यायलका १९ जना विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरिएको छ । रोट्रिक क्लब अप काठमाडौको आर्थिक सहयोगमा रोट्याक क्लबअप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई पोसाक वितरण गरेको हो […]