गोलन्जोर बासिलाई काठमाण्डौंमै गएर गाउँपालिका अध्यक्ष कार्की द्धारा उद्धारPublished Date:2020-04-23

Views: 1352

हाम्रो सिन्धुली, ११ बैशाख – सिन्धुलीको गोलन्जोर गाउँपालिकाले काठमाण्डौमा बस्दै आएको गालोन्जोरका नागरीकलाई गाउँपालिका अध्यक्ष पुष्प बहादुर कार्कीको नेतृत्वमा उद्धार गरेको छ ।
बिश्वभर कोरोना भाईरस फैलिरहेको बेला नेपाल सरकारले नेपालमा कोरोना भाईरस न्युनिकरणको लागि भन्दै चैत्र ११ गते देखी लक डाउन गरेको छ । काठमाण्डौमा दैनिक ज्यालादारी गरीखाने, बिद्यार्थी लगाएत अन्य गोलन्जोरको नागरीकलाई लकडाउनको कारण काठमाण्डौमा बस्न समस्या हुन थाले पछि गाउापालिकाले करिव सात सय नागरीकलाई उद्धार गरीएको गाउपालिका अध्यक्ष पुष्प बहादुर कार्कीले जानकारी दिनुभायो ।
काठमाण्डौमा दैनिक ज्यालादारी गरेर खाने मजदुरहरु दुई तिन दिन लगाएर पैदललै हिडेर गन्तव्य सम्म पुग्न थाले पछि गोलन्जोर गाउपालिकाले लक डाउन यता पैदल यात्रिहरुको उद्धार गर्दै आएको थियो ।
पालिका बासिको बिजोकलाई हेर्न नसकेर उद्धारको लागि हिजो पाँच वटा बस लिएर आफै काठमाण्डौ गएको अध्यक्ष कार्कीले बताउनु भयो ।
दैनिक ज्यालादारीे, बिद्यार्थी लगाएत अन्य गोलन्जोरका समस्यामा परेको र उद्धारको लागि भन्दै सम्र्पकमा रहेको काठमाण्डौमा बस्दै आएको सम्पुर्ण गोलन्जोर बासिको उद्धार भईसकेको उहाले बताउनु भयो । गोलन्जोरको एउटा नागरीकले दुख पाउनु भनेको गाउपालिकाले दुख पाउनु भएकोले छुटपुट भएको केहि ब्यक्तिहरु सम्पर्कमा आएकोले उनिहरुको पनि तत्काललै उद्धार गर्ने उहाले बताउनु भयोे ।
उद्धारको लागि खुर्कोटको प्याराडाईज बोर्डिङ र जनजोजि माध्यामिक बिद्यालयले बसको व्यबस्था गरेको र बाकी सम्र्पुण खर्च गाउपालिकाले गरेको बताउनु भयो ।

Share on Google+

Related Posts


  • अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीद्धारा उश्रृङ्खल गतिविधि गर्नेलाई कार्वाही गर्न माग

    हाम्रो सिन्धुली, २८ पुष/ अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीले आज जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुली मार्फत गृहमन्त्रालय लाई ज्ञापनपत्र बुझाएको छ । अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीका अध्यक्ष पार्वती सुनुवारको नेतृत्वमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी योगेन्द्र प्रसाद पाण्डे मार्फत ज्ञापनपत्र बुझाइएको हो । संसद बिघटनको बिरोधका क्रममा राष्ट्रपति बिद्यादेवी भण्डारी माथि असामायिक, अपाच्य, गालिगलौच तथा उश्रृङ्खल गतिबिधि […]


  • सिन्धुलीको पहिलो सामुदायीक रेडियो, रेडियो सिन्धुलीगढी १४ औ वर्षमा प्रवेश ।।

    हाम्रो सिन्धुली ,२४ पुष/  जिल्लाको पहिलो सामुदायीक रेडियो, रेडियो सिन्धुलीगढी एफ्एम् ९२ मेगाहर्ज आज बाट १३ बर्ष पुरा भएर १४ औ बर्षमा प्रबेश गरेको छ । २०६४ साल पुस २४ गते बिकास र परिबर्तको आवाज, आवाज विहिनहरुको आवाज भन्ने नारा सहित जिल्लामा पहिलो सामुदायी रेडियोको रुपमा स्थापना भएको हो । रेडियो सिन्धुलीगढीले स्थापना काल देखिनै […]


  • जिल्लामा नेपाल कम्युनिष्ट (नेकपा) को दुई पक्ष समुहका छुटाछुट्टै भेला

    हाम्रो सिन्धुली, १२ पुष/जिल्लामा नेपाल कम्युनिष्ट (नेकपा) को दुई पक्षका प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओली समुह र प्रचण्ड नेपाल समुहको छुटाछुट्टै भेला सम्पन्न भएको छ । नेकपाको प्रधानमन्त्री ओली समुहले जिल्लाका नौ वटै स्थानिय तहमा भेला गरेको छ भने, प्रचण्ड नेपाल समुह पक्षले पनि सिन्धुलीमाढीमा जिल्ला भेला गरेको छ । पालिका स्थरमा भेला गरेर पार्टीभित्र देखिएको […]