तिनपाटन गाउँपालिका द्धारा ६५८ नागरीकलाई घर फिर्ताPublished Date:2020-04-23

Views: 947

हाम्रो सिन्धुली, ११ बैशाख – तिनपाटन गाउँपालिकाले काठमाण्डौमा दैनिक ज्यालादारी गर्ने मजदुर, बिध्यार्थी लगाएत अन्य नागरीकको उद्धार गरीएको छ ।
बुधबार र बिहिबार १० ओटा बसबाट ६५८ जना तीनपाटनवासी लाई गाउँपालिका उपाध्यक्ष पदम माया तामाङ आफै काठमाण्डौ गएर उद्धार गरेको हो ।
काठमान्डौंमा दैनिक ज्यालादारी गर्ने मजदुर,बिध्यार्थी लगायतका पालिकावासी मानिसलाई गाउँपालिका र स्थानिय प्रशासनको सहयोगमा ल्याईएको हो।
आफ्ना पालिकावासी अलपत्र नागरिक लिन मंगलबार राति नै गाउँपालिकाकि उपाध्यक्ष पदममाया तमांग,वडा नम्बर १का वडा अध्यक्ष गोबिन्द राऊत लाई लिएर काठमान्डौं पुगेकि थिईन्।
मंगलबार पठाईएका बसले मात्र नपुग्ने भएपछि बुधवार थप ५वटा बस मगाई बिहानै देखि जम्मा भएका आफ्ना पालिकावासी नागरीकहरुलाई साँझ वडा अध्यक्षहरू गोबिन्द राउत र पुन्यहरि भूजेलको सहयोगमा ऊद्दार गरि ल्याएको उपाध्यक्ष तामाङले बताईन ।
यता वडा नम्बर तिनको जिर्गाहा नाका झार्लंङटारमा गाउपालिका द्वारा स्थापित हेल्थ डेस्कमा भित्रिएका सबै नागरिकको अभिलेख ,चेकजाँच र ज्वरों मापन गरिएको थियो।
बिहान आईपुगेका पालिकावासीको अवस्था बुझ्न गाउँपालिका अध्यक्ष कर्ण थापा,नेकपा तीनपाटन पार्टी कमिटी अध्यक्ष छत्र दाहाल, गाउपालिका प्रवक्ता एवं ५नम्बर वडा अध्यक्ष दिनेश रमौली, तिन नम्बर वडा अध्यक्ष लाल बहादुर स्यांङतान झार्लंगटार पुगेका थिए।
बसमा सवार सबै नागरिकलाई घरमै सेल्फ क्वारेन्टाईनमा बस्न आग्रह गरीएको गाउँपालिका अध्यक्ष कर्ण बहादुर थापा बताउनु भयो ।

Share on Google+

Related Posts


  • अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीद्धारा उश्रृङ्खल गतिविधि गर्नेलाई कार्वाही गर्न माग

    हाम्रो सिन्धुली, २८ पुष/ अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीले आज जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुली मार्फत गृहमन्त्रालय लाई ज्ञापनपत्र बुझाएको छ । अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीका अध्यक्ष पार्वती सुनुवारको नेतृत्वमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी योगेन्द्र प्रसाद पाण्डे मार्फत ज्ञापनपत्र बुझाइएको हो । संसद बिघटनको बिरोधका क्रममा राष्ट्रपति बिद्यादेवी भण्डारी माथि असामायिक, अपाच्य, गालिगलौच तथा उश्रृङ्खल गतिबिधि […]


  • सिन्धुलीको पहिलो सामुदायीक रेडियो, रेडियो सिन्धुलीगढी १४ औ वर्षमा प्रवेश ।।

    हाम्रो सिन्धुली ,२४ पुष/  जिल्लाको पहिलो सामुदायीक रेडियो, रेडियो सिन्धुलीगढी एफ्एम् ९२ मेगाहर्ज आज बाट १३ बर्ष पुरा भएर १४ औ बर्षमा प्रबेश गरेको छ । २०६४ साल पुस २४ गते बिकास र परिबर्तको आवाज, आवाज विहिनहरुको आवाज भन्ने नारा सहित जिल्लामा पहिलो सामुदायी रेडियोको रुपमा स्थापना भएको हो । रेडियो सिन्धुलीगढीले स्थापना काल देखिनै […]


  • जिल्लामा नेपाल कम्युनिष्ट (नेकपा) को दुई पक्ष समुहका छुटाछुट्टै भेला

    हाम्रो सिन्धुली, १२ पुष/जिल्लामा नेपाल कम्युनिष्ट (नेकपा) को दुई पक्षका प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओली समुह र प्रचण्ड नेपाल समुहको छुटाछुट्टै भेला सम्पन्न भएको छ । नेकपाको प्रधानमन्त्री ओली समुहले जिल्लाका नौ वटै स्थानिय तहमा भेला गरेको छ भने, प्रचण्ड नेपाल समुह पक्षले पनि सिन्धुलीमाढीमा जिल्ला भेला गरेको छ । पालिका स्थरमा भेला गरेर पार्टीभित्र देखिएको […]