सुनौलो बिहानी कृषि तथा उद्यमशिल सहकारी संस्थाको दोस्रो बार्षिक साधारण सभा क.न.पा १२ शिक्रेमा सम्पन्नPublished Date:2020-11-06

Views: 1411

हाम्रो सिन्धुली, २१ कार्तिक – सुनौलो बिहानी कृषि तथा उद्यमशिल सहकारी संस्था लिमिटेडको दोस्रो बार्षिक साधारणसभा शुक्रबार सम्पन्न भएको छ । कमलामाई नगरपालिका १२ को शिक्रेमा भएको साधारण सभा उक्त संस्थाका उपाध्यक्ष गिता कुमारी बस्नेतको अध्यक्षता तथा कमलामाई नगरपालिका नगर प्रमुख खड्ग बहादुर खत्रिको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको हो ।
संस्थाको २०७६,७७ को आय व्यय कोषाध्यक्ष छत्रमाया मगरले प्रस्तुत गर्नुभएको थियो । संस्थाको २०७६,७७ मा ४ लाख १६ हजार ५ सय ४७ आम्दानि भएको थियो भने व्यय ३ लाख ६० हजार ९ सय ८४ रुपैया भएको थियो । संस्थालाई ५५ हजार ५ सय ६३ रुपैया यस बर्ष नाफा भएको संस्थाका कोषाध्यक्ष छत्रमाया मगरले बताउनु भयो ।
कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्नु हुदै नगर प्रमुख खड्ग बहादुर खत्रिले सहकारीको भवन निमार्ण गर्न स्टमेट अनुसार आबश्यक सहयोग गर्ने बताउनु भयो । साथमा आफ्नो जग्गा वाँजो राख्ने अनि वेरोजगार भयो भन्ने प्रवृद्धी सबैले हटाउनु पर्ने पनि बताउनु भयो ।
कार्यक्रममा सहकारीलाई १५ धुर जग्गा दान गर्नुहुने टिका कुमारि बराल, उत्कृष्ठ उद्यमिहरु सरिता खड्का र चन्द्र कुमारि श्रेष्ठ, असल ऋणि तिर्थ कुमारि बिश्वकर्मा, असल बचतकर्ता गिता कुमारि बस्नेत र अधिक शेरधनि मेनुका कार्किलाई सम्मान पत्र सहित दो सल्लाले सम्मान गरिएको थियो ।
त्यस्तै गुण कुमारी आले मगरको संयोजत्वमा ९ जनाको संचालक समिति गठन गरीएको छ । जस अन्तरगर्त उपाध्यक्षमा गिता कुमारी बस्नेत, कविता विक सचिव, मुना आछामे सहसचिव, कोषाध्यक्ष छत्र कुमारी थापा मगर, सदश्यहरुमा केत कुमारी बराल, मन्दिरा कुमारी विक, कृष्ण कुमारी आले मगर र शोभा कुमारी गुर्मछान चयन हुनु भएको छ ।
सहकार्य नेपाल सिन्धुली द्धारा गठीत सुनौलो बिहानी कृषि तथा उद्यमशिल सहकारी संस्था लिमिटेडमा कनपा ११ र १२ का महिला गरि ३ सय ३ जना सदस्यहरु रहेका छन् । कार्यक्रमको सहजिकरण सहकार्य नेपालको रहेको थियो ।

Share on Google+

Related Posts


  • सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक भएको छ । सोमबार उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुलीले पत्रकार सम्मेलन गरेको उक्त महोत्सवको आय व्यय जानकारी गराएको हो । उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुली र कमलामाई नगरपालिकाको कार्यलय सिन्धुलीको आयोजनामा २०७५ पौष १३ गते देखि २२ गते सम्म सिन्धुलीमाढी प्रादेशिक महोत्सव संचालन भएको […]


  • प्रा.वि. ओख्रेनीका शिक्षक मृत अवस्थामा फेला

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\ फिक्कल गाउँपालिका ३ नयाँपानी भिर स्थित न्युरेखोला चनौटेमा बेतिनीका ४७ वर्षीय टंक नाथ पहाडी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गत चैत २८ गते पहाडी चनौटेमा कांग्रेसको पालिका स्तरिय अगुवाई भेला कार्यक्रमको लागी घरबाट हिडेका थिए । कार्यक्रममा हिडेका पहाडी घर नफर्कि पछि आफन्तले खोजी गर्दा आज न्युरेखोला चनौटे सडकबाट दुई […]


  • रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीद्धारा विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण

    हाम्रो सिन्धुली, २७ चैत\रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ४ मा रहेको श्री कालिका प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको हो । विद्यायलका १९ जना विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरिएको छ । रोट्रिक क्लब अप काठमाडौको आर्थिक सहयोगमा रोट्याक क्लबअप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई पोसाक वितरण गरेको हो […]