अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीद्धारा उश्रृङ्खल गतिविधि गर्नेलाई कार्वाही गर्न मागPublished Date:2021-01-12

Views: 1364

हाम्रो सिन्धुली, २८ पुष/ अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीले आज जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुली मार्फत गृहमन्त्रालय लाई ज्ञापनपत्र बुझाएको छ । अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीका अध्यक्ष पार्वती सुनुवारको नेतृत्वमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी योगेन्द्र प्रसाद पाण्डे मार्फत ज्ञापनपत्र बुझाइएको हो ।

संसद बिघटनको बिरोधका क्रममा राष्ट्रपति बिद्यादेवी भण्डारी माथि असामायिक, अपाच्य, गालिगलौच तथा उश्रृङ्खल गतिबिधि गरिएकाले उक्त गतिबिधिमा रोक लगाई उश्रृङ्खल गतिबिधि गर्नेलाई कडा भन्दा कडा कार्वाही गर्न ज्ञापनपत्रमा माग गरिएको छ । पुस ५ गते प्रधानमन्त्रिको सिफारिसमा राष्ट्रपति बिद्यादेवी भण्डारीद्धारा संसद बिघटन गरिएको थियो । उक्त संसद बिघटनको बिरोधमा नेकपाका दाहाल नेपाल समुह,नेपालि काङ्ग्रेस, जनता समाजबादि पार्टि लगायतले बिरोध गदैँ आएका छन् । बिज्ञप्तिमा भनिएका छ “लोकतन्त्रमा जुलुस सभा गर्ने आफ्नो बिचार अबिब्यक्त गर्ने स्वतन्त्र हुन्छ । हाल केहि दिनहरुमा सार्बजनिक कार्यक्रम, भेला, जुलुस, नारा तथा बिधुतिय सामाजिक सन्जालद्धारा असभ्यर कानुनको सर्बोच्च निकाय सम्माननिय राष्ट्रपतिको बिरुद्धमा अत्यन्तै लज्जासपद, अमानबिय, अराजक र निकृष्ठ ढंगले अपमानजनक अर्मयादित असभ्य र कानुनले बन्देज गरेका भाषको प्रयोग गदैँ दिइएको अभिब्यक्तिहरु प्रति अखिल नेपाल महिला संघ घो निन्दा, भत्र्सना र खेद ब्यक्त गर्दछ ।” अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुलीले सरकार समक्ष राष्ट्र, जनता तथा सिङ्गो महिला समुदाय, आमा दिदिबहिनी माथि घोर अपमान भएकाले दोषिको पहिचान गरि कारबाहि गर्न माग गरेको छ । ज्ञापनपत्र बुझ्दै प्रमुख जिल्ला अधिकारी योगेन्द्र प्रसाद पाण्डेले गृहमन्त्रालय समक्ष उक्त ज्ञापन पत्र आज नै बुझाउने बताउनु भयो । अखिल नेपाल महिला संघले आज देशब्यापि रुपमा उश्रृङ्खल गतिबिधि गर्नलाई कडा भन्दा कडा कारबाहि गर्न माग गदैँ ज्ञापनपत्र बुझाएको छ ।

Share on Google+

Related Posts


  • सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक भएको छ । सोमबार उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुलीले पत्रकार सम्मेलन गरेको उक्त महोत्सवको आय व्यय जानकारी गराएको हो । उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुली र कमलामाई नगरपालिकाको कार्यलय सिन्धुलीको आयोजनामा २०७५ पौष १३ गते देखि २२ गते सम्म सिन्धुलीमाढी प्रादेशिक महोत्सव संचालन भएको […]


  • प्रा.वि. ओख्रेनीका शिक्षक मृत अवस्थामा फेला

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\ फिक्कल गाउँपालिका ३ नयाँपानी भिर स्थित न्युरेखोला चनौटेमा बेतिनीका ४७ वर्षीय टंक नाथ पहाडी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गत चैत २८ गते पहाडी चनौटेमा कांग्रेसको पालिका स्तरिय अगुवाई भेला कार्यक्रमको लागी घरबाट हिडेका थिए । कार्यक्रममा हिडेका पहाडी घर नफर्कि पछि आफन्तले खोजी गर्दा आज न्युरेखोला चनौटे सडकबाट दुई […]


  • रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीद्धारा विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण

    हाम्रो सिन्धुली, २७ चैत\रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ४ मा रहेको श्री कालिका प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको हो । विद्यायलका १९ जना विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरिएको छ । रोट्रिक क्लब अप काठमाडौको आर्थिक सहयोगमा रोट्याक क्लबअप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई पोसाक वितरण गरेको हो […]