नेकपा केन्द्रीय सदस्य शान्तिमान कार्की माथि कुटपिटPublished Date:2021-02-04

Views: 901

हाम्रो सिन्धुली, २२ माघ – नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का केन्द्रीय सदस्य शान्तिमान कार्की माथि बन्द आव्हानकर्ताको समूहले हातपात गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ६ शान्तिनगर चोकमा नेकपा प्रचण्ड–नेपाल समूह का केन्द्रीय सदस्य कमलजंग राईको नेतृत्वमा रहेको समूहले कार्की माथि हातपात गरेका हो । बन्दको बेला सवारी साधनमा हिडेको भन्दै कुटपिट गरेको नेकपा केपी समुहका युवा नेता अरुण लामाले बताउनु भयो । कार्कीलाई हातपात गरे पछि सत्तारुढ दल नेकपा ओलि समुहका कार्यकताले दोसीलाई कार्बाहि गर्ने माग गरेका छन् । यस्तै बन्द हड्ताल गर्न पाइदैन, बाटो छेक्न पाइदैन, मान्छे पिट्न पाइदनै, अपराधीलाई कार्बाही गर भन्ने नारा लगाइ दोषीलाई कार्बाही गर्न माग गरेका थिए ।
प्रदेशसभा संसाद प्रदिप कटुवालको टोलिले दोषीलाई कार्बाही गर्न माग गदै जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुलीका प्रमुख योगेन्द्र पाण्डेसँग छलफल गरेका छन् । प्रमुख पाण्डेसँगको छलफल गोप्य रहेको भन्दै प्रत्रकारलाई छलफलमा जान रोक लगाइएको थियो ।

Share on Google+

Related Posts


  • अनेरास्वयू सिन्धुलीको जिल्ला र क्याम्पस कमिटी गठन

    हाम्रो सिन्धुली, १७ फागुन /अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी यूनियन सिन्धुलीको जिल्ला कमिटी र क्याम्पस कमिटी गठन गरिएको छ । आइतबार नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) जिल्ला कमिटी सदस्य हेम बहादुर कार्कीको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी यूनियन सिन्धुलीको जिल्ला कमिटी र क्याम्पस कमिटी गठन गरेको हो । अनेरास्ववियू सिन्धुली जिल्ला कमिटीमा दिपेन्द्र […]


  • जंगली हात्तिले ४ घरमा ७ लाख क्षेत्री पु¥यो

    हाम्रो सिन्धुली, १० फागुन/ जिल्लाको दुधौली नगरपालिका ६ को दमनडाँडा टोलमा जंगली हात्तीले ४ घरमा क्षेती पु¥याएको छ । आज विहान तीन वटा जंगली हात्तीले दमनडाँडा टोलमा पसेर घरमा क्षेती पु¥याएको हो । दुधौली नगरपालिका ६ का जित बहादुर माझी, दिर्गा बहादुर बुढाथोकी, रुद्र बहादुर कार्की र राम प्रसाद बरालको घरमा क्षेती पु¥याएको जिल्ला प्रहरी […]


  • विद्यार्थीको खेलकुदमा सौरभको साथ

    हाम्रो सिन्धुली, ८ फागुन/काठमाडौको कमलपोखरीका शौरभ रिमालले सिन्धुली विद्याश्रम अँगे्रजी माध्यमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई खेलकुदको सामाग्री हस्तान्तरण गर्नु भएको छ । सुक्रबार कमलामाई नगरपालिका ४ दोवनटारको सिन्धुली विद्याश्रम अंग्रेजी माध्यमिक विद्यालयमा पुगी विद्यार्थीलाई खेलकुदका सामाग्री हस्तान्तरण गर्नु भएको हो । विद्यार्थीहरुलाई क्रिकेट ब्याट ५ वटा, फुटबल ५ वटा, ब्याटमिन्टन लगाएत तीन जना विद्यार्थीलाई ज्याकेट वितरण गरिएको […]