सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पस नेवि संघले महाधिवेशन नगरेको भन्दै नेविसंघ समर्थक विद्यार्थीले नेविसंघ जिल्ला सभापति खड्कालाई ध्याना कर्षण पत्र बुझायोPublished Date:2021-02-04

Views: 983

हाम्रो सिन्धुली, २२ माघ – सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पस नेवि संघले महाधिवेशन नगरेको र नेवि संघमा आवद्ध विद्यार्थीलाई थाहा नदि कार्यवाहक सभापतिको जिम्मेवारी तोकीएको भन्दै बहुमुखी क्याम्पस नेविसंघ समर्थक विद्यार्थीले नेवि संघ सिन्धुलीका सभापति उत्पल खड्कालाई ध्यानकर्षण पत्र बुझाएको छ । बिहिबार सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पस नेविसंघले विगत २ वर्ष देखि महाधिवेशन नगरेको भन्दै नेवि संघ जिल्ला सभापति उत्पल खड्कालाई ध्यानकर्षण पत्र बुझाएको हो । लामो समयसम्म अधिवेशन नहुँदा संगठनमा गतिशीलता ह्रास भइरहेको पत्रमा उल्लेख गरिएको छ । “उक्त कार्यले गर्दा सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पसमा संगठन कमजोर अवस्थामा पुग्ने छ । यस कार्यतर्फ हामी ध्यानाकर्षण गराउन चाहन्छौ ।” पत्रमा भनिएको छ । यस्तै तत्काल अधिवेश सम्पन्न गर्नको लागि नेविसंघ समर्थक विद्यार्थीले पत्र मार्फत माग गरेको छ । साथै उक्त विषयहरुमाथि जिल्ला कार्यसमिति तत्काल निष्कर्षमा नपुगे थप कार्यक्रमहरु सोच्न बाध्य हुने पत्रमा जानकारी गराइएको छ ।

Share on Google+

Related Posts


  • सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक भएको छ । सोमबार उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुलीले पत्रकार सम्मेलन गरेको उक्त महोत्सवको आय व्यय जानकारी गराएको हो । उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुली र कमलामाई नगरपालिकाको कार्यलय सिन्धुलीको आयोजनामा २०७५ पौष १३ गते देखि २२ गते सम्म सिन्धुलीमाढी प्रादेशिक महोत्सव संचालन भएको […]


  • प्रा.वि. ओख्रेनीका शिक्षक मृत अवस्थामा फेला

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\ फिक्कल गाउँपालिका ३ नयाँपानी भिर स्थित न्युरेखोला चनौटेमा बेतिनीका ४७ वर्षीय टंक नाथ पहाडी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गत चैत २८ गते पहाडी चनौटेमा कांग्रेसको पालिका स्तरिय अगुवाई भेला कार्यक्रमको लागी घरबाट हिडेका थिए । कार्यक्रममा हिडेका पहाडी घर नफर्कि पछि आफन्तले खोजी गर्दा आज न्युरेखोला चनौटे सडकबाट दुई […]


  • रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीद्धारा विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण

    हाम्रो सिन्धुली, २७ चैत\रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ४ मा रहेको श्री कालिका प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको हो । विद्यायलका १९ जना विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरिएको छ । रोट्रिक क्लब अप काठमाडौको आर्थिक सहयोगमा रोट्याक क्लबअप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई पोसाक वितरण गरेको हो […]