मरिण गाउँपालिकाको प्रशासकिय भवन उद्घाटनPublished Date:2021-02-14

Views: 689

हाम्रो सिन्धुली, २ फागुन/ जिल्लाको मरिण गाउँपालिकाको सुविधा सम्पन्न प्रशासकिय भवन उद्घाटन गरिएको छ । शनिबार एक औपचारीक कार्यक्रमको बिच नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रचण्ड नेपाल समुहका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले भवन उद्घाटन गर्नु भएको हो । भवन उद्घाटन गदै अध्यक्ष प्रचण्डले थोरै समयमा मजबुत तथा लिफ्ट सहितको भवन निमार्ण भएको भन्दै बधाई दिनु भयो । यस्तै उहाँले २६ औं जनयुद्ध दिवसको सन्दर्भ उठाउँदै जनयुद्ध र जनआन्दोलनका सम्पूर्ण सहिदलाई श्रदानञ्ली व्यक्त गर्नु भयो । अध्यक्ष प्रचण्डले सरकारले चालेको प्रतिगमन कदम प्ररास्थ हुने विश्वास गर्नु भएको छ ।
मरिण गाउँपालिकाको ४ करोड ९९ लाख ९६ हजार ६ सय १९ रुपैया ६३ पैसा लागतमा तीन तलाको लिफ्ट सहितको भवन निमार्ण सम्पन्न भएको जनाइएको छ । जिल्लाको सबै भन्दा ठुलो तथा सुविधा सम्पन्न उक्त भवन रहेको छ । गत २०७५ साल असार २६ गते अनक कन्ट्रक्सन कम्पनी प्रा.ली सँग सम्झौता गरि भवन निमार्ण कार्य सुरु गरिएको थियो । २०७७ साल पुष २६ गते भवन निमार्ण सम्पन्न गरि सक्ने सम्झौता भएको थियो । कोरोना भाइरसको माहामारी र लगडाउनको समस्या झेल्दै समयमै भवन निमार्ण सम्पन्न गरिएको निमार्ण व्यवसायी दिपक माझीले बताउनु भएको छ । उहाँका अनुसार भवन निमार्णमा गुणस्तरीय सामाग्रीको प्रयोग गरिएको छ । मरिण गाउँपालिकाका अध्यक्ष पानिराज वन्जनको अध्यक्षता तथा ेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रचण्ड नेपाल समुहका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)को प्रमुख आथित्यतामा बागमती प्रदेश सांसद राजन दाहाल,बुद्धमान माझि, जनप्रतिनिधि,विभिन्न संघ सस्थका प्रतिनिधि लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Share on Google+

Related Posts


  • सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\सिन्धुलीमाढीमा संचालन भएको प्रादेशिक महोत्सव २०७५को आर्थिक आय व्यय सार्वजनिक भएको छ । सोमबार उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुलीले पत्रकार सम्मेलन गरेको उक्त महोत्सवको आय व्यय जानकारी गराएको हो । उद्योग वाणिज्य संघ सिन्धुली र कमलामाई नगरपालिकाको कार्यलय सिन्धुलीको आयोजनामा २०७५ पौष १३ गते देखि २२ गते सम्म सिन्धुलीमाढी प्रादेशिक महोत्सव संचालन भएको […]


  • प्रा.वि. ओख्रेनीका शिक्षक मृत अवस्थामा फेला

    उर्मिला भट्टराई, ३० चैत\ फिक्कल गाउँपालिका ३ नयाँपानी भिर स्थित न्युरेखोला चनौटेमा बेतिनीका ४७ वर्षीय टंक नाथ पहाडी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । गत चैत २८ गते पहाडी चनौटेमा कांग्रेसको पालिका स्तरिय अगुवाई भेला कार्यक्रमको लागी घरबाट हिडेका थिए । कार्यक्रममा हिडेका पहाडी घर नफर्कि पछि आफन्तले खोजी गर्दा आज न्युरेखोला चनौटे सडकबाट दुई […]


  • रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीद्धारा विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण

    हाम्रो सिन्धुली, २७ चैत\रोट्याक क्लब अप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको छ । आज कमलामाई नगरपालिका ४ मा रहेको श्री कालिका प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरेको हो । विद्यायलका १९ जना विद्यार्थीलाई विद्यालय पोसाक वितरण गरिएको छ । रोट्रिक क्लब अप काठमाडौको आर्थिक सहयोगमा रोट्याक क्लबअप सिन्धुलीगढीले विद्यार्थीलाई पोसाक वितरण गरेको हो […]